Привітання сільського голови з Днем громади !

Дата: 17.09.2021 13:35

ДОРОГА ГРОМАДО!

Щиро вітаю із нашим спільним святом –

Днем Ротмістрівської сільської територіальної громади!

До цього свята причетні як усі ті, хто пять  років тому виборював право на її існування, так і ті, хто тихою невтомною працею любить свою країну та розвиває рідний край. Згуртувавшись, ми стали єдиною спільнотою людей, здатних бути справжніми господарями на своїй землі. І вже за короткий час маємо перші вагомі успіхи та досягнення. Попри певні слабкості та існуючі загрози, щоденно намагаємось розкривати сильні сторони нашої громади й використовувати кожну можливість для її розвитку!

У цей день хочу подякувати:

•  кожному жителю громади, який вболіває за її розвиток, підтримує своєю вірою й надією, а також активною громадянською позицією;
  •  усім платникам податків (фізичним і юридичним особам), які наповнюють надходженнями місцевий бюджет, даючи Ротмістрівській СТГ сили для стійкого розвитку;
  •  депутатам, які відстоюють інтереси своїх виборців у раді, розсудливо і мудро приймають рішення та проявляють ініціативу у вирішенні актуальних проблем життєдіяльності громади;
  •  працівникам і посадовим особам місцевого самоврядування, які забезпечують реалізацію рішень ради й відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків;
  •  усім релігійним спільнотам на території громади, які провадять духовно, наближаючи до досягнення поставлених цілей.
  •

Бажаю усім добробуту, злагоди, міцного здоров’я, наснаги і терпіння та нових успіхів у справі служіння рідному краю, а нашій громаді – сталого розвитку і процвітання!

З повагою сільський голова Володимир ХОВАЙБА