Запрошуємо на концерт усіх шанувальників симфонічної музики

Дата: 14.09.2021 08:45

5 жовтня (вівторок) о 18.30 запрошуємо на концерт  усіх  шанувальників симфонічної музики  до Черкаської обласної філармонії  на зустріч з уславленим колективом -Національним заслуженим академічним симфонічним  оркестром  під орудою художнього керівника і головного диригентанародного  артиста України, лауреата  Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора  кафедри оперно-симфонічного диригування Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України  ВОЛОДИМИРА СІРЕНКА В концертній програмі прийме участь  Солістлауреат міжнародних конкурсів, учасник численних музичних фестивалів та світових концертних турів країнами Європи та світу ПАВЛО КАЧНОВ (фортепіано, м. Київ).

Черкаська концертна програма включає унікальні твори:

- «Перша українська симфонія» до мажор українського композитора 18 століття Максима Березовського, ноти якого були знайдені лише 20 років тому в архівах Ватикану.

- Концерт 1 для фортепіано з оркестром Петра Чайковського, де композитор використовує українські народні інтонації: лірні награвання кобзарів, відому веснянку «Вийди, вийди, Іванку».

-СимфоніяЗ Нового світуАнтоніна Дворжака, яка навіяна враженнями композитора від американських міст, відображає особливо яскравий колорит музики.

Як зазначив художній керівник та диригент Володимир Сіренко: "Програма гастрольного туру надзвичайно цікава, і важливо, щоб якомога більше людей її почуло". Концерт відбудеться  з нагоди 30-ї річниці Незалежності України в рамках всеукраїнського гастрольного туру

Тож, запрошуємо і чекаємо з нетерпінням на цю музичну зустріч!!!

Вартість філармонічного квитка:  5ряд -150грн.,   15 ряд -100грн.,    3 ряд балкону-100грн.               Довідки за тел. 50-65-57.,    +380674422703,   +380637228577.  +380504410147.

З повагою адміністратор Віталій Дука