Спортивний захід із скандинавської ходьби

Дата: 13.09.2021 09:04

Сьогоднішній осінній сонячний день дав можливість провести спортивний захід зі скандинавської ходьби центру надання соціальних послуг Ротмістрівської громади. Цей вид спорту дуже лояльний до особливостей самопочуття, віку та інших умов, тому й прийшли почути та попрактикувати з людьми, які давно займаються цим видом спорту Олександр Гончаренко та Наталія Старікова. Вони описали максимально ефективну техніку виконання рухів при ходьбі, показали практичне застосування палиць та самим активним подарували палиці з умовою продовжувати ходити оригінальною скандинавською ходьбою з метою покращення здоров'я. Думаю, що до нашої групи будуть долучатися й інші жителі Ротмістрівки, а ми із задоволенням їх приймемо у нашу спортивну сім'ю.