Щодо переведення України до "жовтої" зони карантину.

![]()
![]()
Шановні мешканці Ротмістрівської громади, насамперед працівники закладів освіти, учні та їхні батьки![]()
Міністерство охорони здоров’я зробило подання Кабміну щодо переведення України до "жовтої" зони карантину.
Очікується, що посилення карантину буде вже з наступного понеділка, тобто 13 вересня!!!
За словами міністра Віктора Ляшка, сьогодні Україна перевищила індикатори, які можуть перенести країну з "зеленої" до "жовтої" зони.
Цього тижня відбудеться засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне це звернення. Скоріше за все, із наступного понеділка Україна перейде в жовтий рівень епідемічної небезпеки
.
У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи закладу освіти в звичному режимі потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові “Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, на період до 31 грудня 2021 року”, яку ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.
Важливо, що вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так
освітяни знову зможуть повернутись до звичного життя і навчання.
Аналізуючи стан вакцинації закладів освіти нашої громади, слід зауважити, що не у всіх з них рівень вакцинації достатній для продовження нормальної життєдіяльності освітніх закладів. Знають про це і батьки, які все частіше звертаються до влади про переведення їх дітей до шкіл із 80% вакцинованих працівників.
Я не маю права вимагати від працівників закладів освіти вакцинування – це залежить і від стану здоров’я, і від особистих переконань.
Але офіційно заявляю, що сільська рада, відділ освіти, молоді та спорту не будуть стримувати перехід учнів до закладів освіти, де буде забезпечена нормальна очна форма навчання![]()
![]()
![]()
Сільський голова Володимир ХОВАЙБА




