Професійне навчання на замовлення роботодавця - ефективність, перевірена часом

Дата: 26.08.2021 10:23

Ваше підприємство шукає фахівця, а кваліфікація претендентів на роботу не відповідає вимогам? Рішення є: служба зайнятості пропонує професійне навчання на замовлення роботодавця.

Як це працює?

Роботодавець має можливість:

- подати до центру зайнятості замовлення на підбір та професійне навчання безробітних за професіями, потрібними саме для його підприємства;

- брати безпосередню участь у визначенні  змісту навчання, погодженні робочих навчальних планів і навчальних програм;

- надати робоче місце  на своєму підприємстві для проходження виробничого навчання, практики та стажування безробітних.

Це, безсумнівно, надасть можливість претендентам на вакансію удосконалити свої знання, практичні уміння й навички.

Ефективність та результативність такого навчання гарантована, адже  воно передбачає врахування особливостей та специфіки саме вашого виробництва, а весь навчальний процес супроводжують  досвідчені наставники-практики.

Детальніша інформація  -  відділ активної підтримки Смілянського міськрайонного центру зайнятості .