A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Плановий графік відключень Смілянської філії ПАТ "Черкасиобленерго" на серпень 2021 р. (дата розміщення 20.07.2021 року)

Дата: 29.07.2021 11:13
Кількість переглядів: 926

        Додаток №1
        до Наказу № 510
        від 11.12.2019р.
  Плановий графік відключень Смілянської філії  ПАТ "Черкасиобленерго" на серпень 2021 р. (дата розміщення 20.07.2021 року)
   
№ п/п Найменування вулиць, № будинків, що будуть відключені на час проведення робіт на електрообладнанні. Найменування обладнання, на якому будуть проводитись роботи (диспетчерська назва обладнання) Час проведення робіт (дата, час) Телефон для довідок споживачів
205 с.Сунки  ПЛ-0,4кВ від ТП170, КР 02-06, 09-11, 13, 16, 17.08.2021 (233)9-18-78
  Шевченко пр.   8.00-16.45  
  Гайдамацька      
  Шевченка      
145 с.М.Смілянка  ТП466, КР 02.08.2021 (233)9-18-78
  Ярова   8.00-16.45  
  М. Максимовича      
  Берегова      
  Гагарiна      
  Центральний       
  Шевченка      
  Центральна      
  Сільська Рада, пошта, АТС, магазин, клуб, дит.садочок      
401 с.Будки  ПЛ-0,4кВ від ЩТП226, КТО 02.08.2021 (233)9-18-78
  Калинова   8.00-16.45  
  Незалежності      
  Поповича пр.       
  Вишневий пр.      
  Шкiльний пр.       
  ФАП, садочок, АТС, магазин, клуб      
404 с.Будки ПЛІ-0,4кВ від ЩТП336, КТО 02.08.2021 (233)9-18-78
  Незалежності   8.00-16.45  
  Ірдинська      
  Калинова      
428 с.Ротмістрівка ПЛ-0,4кВ від ТП344, КТО 02.08.2021 (233)9-18-78
  Котляревського   8.00-16.45  
  Медова      
  Сільська рада (ТП-344), укрпошта, церква, ФОП Проненко Антон Андрійович мавгазин      
402 с.Костянтинівка ПЛ-0,4кВ від ТП387, КТО 03.08.2021 (233)9-18-78
  Шевченка   8.00-16.45  
  Квітнева      
  К.Вишневецького      
  "Рів`єра", КПП, "Форд"      
403 с.Костянтинівка ПЛ-0,4кВ від ТП352, КТО 03.08.2021 (233)9-18-78
  Гагарiна   8.00-16.45  
  Тичини      
  Тiтова      
429 с.Ротмістрівка ПЛ-0,4кв від ТП-18, КТО 03, 19.08.2021 (233)9-18-78
  Осмачко   8.00-16.45  
426 с.Березняки  ТП298, КТО 03.08.2021 (233)9-18-78
  ТОВ"МЕЙК АГРО" комплекс   8.00-16.45  
427 с.Березняки  ЗТП75, КТО 03.08.2021 (233)9-18-78
  ТОВ "МейкАгро"   8.00-16.45  
406 с.Костянтинівка ПЛ-0,4кВ від ТП391, КТО 04.08.2021 (233)9-18-78
  К.Вишневецького   8.00-16.45  
  Шевченка вул., пр.      
  Ю.Шкарупи      
  Береговий пр.      
407 с.Костянтинівка ПЛ-0,4кВ від ТП76, КТО 04.08.2021 (233)9-18-78
  К.Вишневецького   8.00-16.45  
  Ю.Шкарупи      
  ФО Лементар О.В. (гараж), ФО Атаманюк Тарас Дмитрович Неж. Прим._реСп (ТП-76)      
455 с.Куцівка ПЛ-0,4кВ від ТП27, КТО 04, 26.08.2021 (233)9-18-78
  Центральна   8.00-16.45  
  Осмачко      
  ГРП, ФАП      
422 с.В.Яблунівка  ТП16, КТО 04.08.2021 (233)9-18-78
  Шевченка   8.00-16.45  
  СКЗ      
423 с.В.Яблунівка  ТП15, КТО 04.08.2021 (233)9-18-78
  Хiльченка   8.00-16.45  
408 с.Костянтинівка ПЛ-0,4кВ від ТП40, КТО 05.08.2021 (233)9-18-78
  кооп  "Здоров`я"   8.00-16.45  
409 с.Костянтинівка ПЛ-0,4кВ від ТП41, КТО 05.08.2021 (233)9-18-78
  кооп  "Здоров`я"   8.00-16.45  
438 с.Макіївка ТП271, КТО 05.08.2021 (233)9-18-78
  Господарство   8.00-16.45  
405 с.Костянтинівка ПЛ-0,4кВ від ТП384, КТО 06.08.2021 (233)9-18-78
  Насонова   8.00-15.00  
  Ж.Хижняк      
  Гагарiна      
439 с.Б.Макіївка ПЛ-0,4кВ від ТП36, КТО 06, 20.08.2021 (233)9-18-78
  Червона   8.00-16.45  
432 с.Носачів  ТП318, КТО 09.08.2021 (233)9-18-78
  Першотравнева   8.00-16.45  
  Школа, свердловина      
399 с.Костянтинівка ПЛ-10 кВ  Л-8 "Костянтинівка", КТО 09.08.2021 (233)9-18-78
  К.Вишневецького   8.00-16.45  
  Шевченка вул., пр.      
  Ю.Шкарупи      
  Береговий пр.      
  Тiтова      
  К. Вишневецького      
  Ю. Шкарупи      
  Насонова      
  Ж.Хижняк      
  Луговий пр.      
  Л-Українки      
  Злагоди пр.       
  Господарський пр.      
  Дружби      
  Давиденка      
  9-Травня      
  Жукова пр.      
  Берегова      
  ТОВ "Агро-Рось" Забійний цехТП-382.1, Забійний цех ТП-383, ФОП Свєтік Анна Павлівна майстерня, ЗОШ, ФО Лементар О.В. (гараж), СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ "ЛАН" (пилорама), ФО Макаренко Роман Васильович, ФОП Свєтік Анна Павлівна майстерня, ЗОШ, "Рів`єра", КПП, СКЗ, ФОП Медведєв Михайло Генріхович СТО, ФО Лисенко Сергій Володимирович магазин, сільська рада, магазин №24, СКЗ, пошта,  Cмілянське районне cпоживче товариство магазин, ФОП Кравченко (магазин), ФОП Бережний (магазин), ФАП, церква, ЧМТОВЧ ОСС (магазин), ФОП Почтар (гараж, магазин), ФОП Гладкий (магазин), ФОП Кулінченко (шиномонтаж), ФОЛ Ільченко (магазин), СМБОІ "Коло друзів", кооп  "Здоров`я"      
  с.Будки      
  Незалежності      
  Ірдинська      
  Калинова      
  ФОП Борщ Євдокія Романівна магазин, СКЗ      
  с.Балаклея      
  Шевченка      
  Лiсний пр.      
  Франка      
  Низька      
  Левка Мацієвича      
  Набережна      
  Фiлатова      
  Миру      
  Молодiжна      
  Героїв Майдану      
  ФОП Клочай Л.О. (магазин), ТОВ фірма "Вектор" (склад), Комунальний заклад"СРЦПМСД " СРР Черк.обл. (амбулаторія), ТОВ "МАКЛАУТ-ЧС", ТОВ "Агро-Рось" площадка, ФОП Кузьменко Юлія Олександрівна масажний кабінет      
391 с.Б.Макіївка ПЛ-0,4кВ від ТП258, КТО 09, 28.08.2021 (233)9-18-78
  Нестеренків   8.00-16.45  
  Церква, мед.пункт, СКЗ      
648 с.В.Яблунівка ТП14, КТО 09.08.2021 (233)9-18-78
  Хiльченка   8.00-16.45  
425 с.В.Яблунівка ТП312, КТО 09.08.2021 (233)9-18-78
  Гусятник   8.00-16.45  
152 с.Березняки  ТП301, КР 10.08.2021 (233)9-18-78
  Лісова   8.00-16.45  
  ФГ "Прометей"      
412 с.Пастирське ПЛ-0,4кВ від ТП243, КТО 10.08.2021 (233)9-18-78
  Смілянська   8.00-16.45  
  Данилівка      
  Кооперативна      
  Мочар пров.      
  ТОВ"Агро- Рось" магазин, ЗАТ"Черкаський агротепличний комбінат"      
440 с.Б.Макіївка ПЛ-0,4кВ від ТП260, КТО 10.08.2021 (233)9-18-78
  Нестеренків   8.00-16.45  
454 с.Куцівка ПЛ-0,4кВ від ТП132, КТО 11, 16.08.2021 (233)9-18-78
  Шевченка   8.00-16.45  
  Л-Українки      
  Школа, церква.      
419 с.М.Бузуків  ТП201, КТО 11.08.2021 (233)9-18-78
  Шевченка   8.00-16.45  
  ТОВ "Голов'ятинське" Господарство, ФАП, магазин №63, ФОП Двойних А.А. магазин, СБК      
420 с.М.Бузуків  ТП202, КТО 11.08.2021 (233)9-18-78
  Шевченка   8.00-16.45  
350 с.Пастирське ПЛ-0,4кВ від ТП242, АВР 11.08.2021 (233)9-18-78
  Садова   8.00-16.45  
  Смілянська      
  Смілянський      
  Миру      
  Гагарiна      
  ФОП Мальована магазин      
411 с.Балаклея ПЛ-0,4кВ від ТП378, КТО 13.08.2021 (233)9-18-78
  Миру   8.00-15.00  
  Коцюбинського      
  Симиренківська      
  Добросусідська      
  ТОВ"Сріблянка Агро", дит.садочок, СКЗ-59, магазин "Лаванда", майстерня, деревообробний цех      
435 с.Носачів ПЛ-0,4кВ від ТП330, КТО 13.08.2021 (233)9-18-78
  Господарство   8.00-15.00  
430 с.Ротмістрівка  ТП227, КТО 13.08.2021 (233)9-18-78
  ТОВ "Злагода", ТОВ "Деметра-ЛК", ФГ "Агро-Проялс"   8.00-15.00  
443 с.Макіївка  ТП263, КТО 16.08.2021 (233)9-18-78
  Дуденко   8.00-16.45  
  Набережна      
  Мирний пров.      
  Лiсова      
444 с.Макіївка  ТП264, КТО 16.08.2021 (233)9-18-78
  ТОВ"Агро- Рось" господарство   8.00-16.45  
445 с.Макіївка  ТП266, КТО 17.08.2021 (233)9-18-78
  Коваленкiв   8.00-16.45  
  млин, СКЗ-31      
446 с.Макіївка ТП46, КТО 17.08.2021 (233)9-18-78
  Коваленкiв   8.00-16.45  
380 с.Носачів ПЛ-0,4кВ від ТП325, РТ 17.08.2021 (233)9-18-78
  Шевченка    8.00-16.45  
  Молодіжна вул., пров.      
  Т. Носача      
  майстерня      
183  с. Балаклея ПЛ-0,4кВ від ТП379, КР, КТО 18-20, 25-28, 30, 31.08.2021 (233)9-18-78
  Червоний пр.   8.00-16.45  
  Шевченка      
  Л-Українки      
  Магазин, пилорама, міні крупо-цех, майстерня, ТОВ "ЧТЗ"      
146 с.Тернiвка  ТП279, КР 18.08.2021 (233)9-18-78
  Гагарiна   8.00-16.45  
  Дит.садочок      
400 с.Попівка ПЛ-10кВ Л-3 "Ковалиха", КТО 18, 25.08.2021 (233)9-18-78
  Набережний пр.   8.00-16.45  
  Високий      
  Морозова      
  Лисюка      
  Яровий пр.      
  Центральна      
  Цегельника      
  Зелений пр.      
  Аптечний пр.      
  Мечнiкова      
  Романенко      
  Луговий пр.      
  Шевченка      
  Степовий пр.      
  Пiдлiсний пр.      
  Клуб, аптека, магазини, мед.пункт, пилорама, кафе      
  с.Ковалиха      
  Вишнева      
  Шевченка      
  Молодiжна      
  Лiсна      
  Жовтнева      
  Кобзарська      
  М. старицького      
  Садова      
  Миру      
  Набережна      
  Центральна      
  Комсомольська      
  Юбiлейний пр.      
  Господарство, пошта, клуб, сільська рада, школа, млин, мед.пункт      
413 с.Сунки ПЛ-0,4кВ від ТП174, КТО 18.08.2021 (233)9-18-78
  Центральна   8.00-16.45  
  Морозова      
414 с.Плескачівка ПЛ-0,4кВ від ТП441, КТО 19.08.2021 (233)9-18-78
  Перемоги   8.00-16.45  
433 с.Мельниківка ТП-332, КТО 19.08.2021 (233)9-18-78
  Лісова    8.00-16.45  
434 с.Мельниківка ТП17, КТО 19.08.2021 (233)9-18-78
  Школа, сільська рада   8.00-16.45  
415 с.Плескачівка ПЛ-0,4кВ від ТП449, КТО 20.08.2021 (233)9-18-78
  Коваленкiв   8.00-15.00  
  Братiв Бондаренкiв      
  Молодіжна      
  ПП"Міжгір'я плюс", Школа, дит. садочок, контора, клуб, магазин, свердловина      
431 х.Степок  ТП229, КТО 20.08.2021 (233)9-18-78
  всі вулиці   8.00-15.00  
45 с.Тернівка  ТП280, КТО 25.08.2021 (233)9-18-78
  Набережна   8.00-16.45  
  Центральна      
  Героїв      
  Дружби      
  Сільська рада, укрпошта, церква, ФОП Акперова Ніна Дмитрівна м-н "Лілея" №1, Фермерське господарство"Ружин" кафе, магазин.      
441 с.Самгородок  ТП461, КТО 25.08.2021 (233)9-18-78
   господарство   8.00-16.45  
442 с.Самгородок  ТП232, КТО 25.08.2021 (233)9-18-78
  Молодiжна   8.00-16.45  
  Хрещатик      
  Гагарiна      
  Набережна      
  ТОВ"Агро- Рось" адм прим., магазини, скважина, кафе, клуб, сільська рада, укрпошта, ГРП-1, ФАП, ДНЗ,  ФОП Чорненький В.В. магазин, каплиця, ФОП Кірнадз Денис Васильович магазин      
418 с.Тернівка ПЛ-0,4кВ від ТП281, КТО 26.08.2021 (233)9-18-78
  Миру   8.00-16.45  
  Степова      
  Центральна      
448 с.Ташлик ТП97, КТО 26.08.2021 (233)9-18-78
  Гончаренків   8.00-16.45  
  Трипільська      
  ФОП Марчук Н.В. (кролеферма), Фермерське господарство "ПАМА"       
449 с.Ташлик  ТП221, КТО 26.08.2021 (233)9-18-78
  Садова   8.00-16.45  
  Миру      
  Симиренівська      
421 с.Гуляй Городок ПЛ-0,4кВ від ТП422, КТО 27, 31.08.2021 (233)9-18-78
  Садова   8.00-16.45  
  Симиренківська      
  Зерногсклад, майстерня      
450 с.Ташлик  ТП220, КТО 27.08.2021 (233)9-18-78
  Княжа   8.00-16.45  
  Козацький      
451 с.Ташлик ТП107, КТО 27.08.2021 (233)9-18-78
  ФОП Одородько Б.Ю. (Тракторна бригада)   8.00-16.45  
671 с.Ротмістрівка ПЛ-0,4кВ від ТП339, КТО 27.08.2021 (233)9-18-78
  М. Рильського   8.00-16.45  
  Лісова      
416 с.Тернівка ПЛ-0,4кВ від ТП103, КТО 28.08.2021 (233)9-18-78
  Зарічна   8.00-14.00  
  Весняна      
  Пушкiна      
452 с.Ташлик  ТП209, КТО 28.08.2021 (233)9-18-78
  Чорний Шлях   8.00-14.00  
  Івана Франка      
  Воїнів-миротворців      
453 с.Ташлик  ТП214, КТО 28.08.2021 (233)9-18-78
  Фiлатова   8.00-14.00  
  Трудова      
342 с.Холоднянське ПЛ-10кВ Л-2 "М.Смілянка", КТО 30.08.2021 (233)9-18-78
  всі вулиці   8.00-16.45  
  с.М-Смiлянка      
  всі вулиці      
  с.Тернiвка      
  всі вулиці      
  Клуб, магазини, пошта, дит.садочок, школа, церква, господарство, Вироб.база (ТП-21)0, господарство (ТП-110), МТФ Комплекс (ТП-126), ГРП (ТП-150), магазин №111 (ТП-278), ДНЗ (ТП-279), господарство (ТП-72), сільська рада (ТП-280), укрпошта (ТП280), церква (ТП280), м-н "Лілея" №1 (ТП-280), фермерське господарство"Ружин" магазин, кафе (ТП-280), трактор.бригада (ТП-282), виробничі приміщення, адмін приміщення(ТП-284), СБК(ТП-289) М.Смілянка, сільска рада (ТП-289), ДНЗ "Вогник" (ТП-284), СБК(ТП-284) с.Холоднянське, ДНЗ "Дзвіночок"(ТП-289) М.Сміл, Тернівська ЗОШ (ТП-446), магазин №104 (ТП-289), укрпошта (ТП289), Черкасигаз СКЗ -15 (ТП-321), ГРП (ТП-150), ГРП-28 (ТП-285), СКЗ-65 (ТП-290), млин (ТП-284), МКПФ "Крістіна-1" МППФ (ТП-288), амбулаторія с. Холоднянське, ФАП с.М.Смілянка, Черкаська ДСГДСННЦ "ІЗНААН" адмін.корпус, лаб.корпус, господарство (ТП-284), господарство (ТП288), ЖКП "Холоднянське" насосна станція, водонапірна вежа,       
563 с.Костянтинівка ПЛ-10 кВ  Л-21 "Балаклея", ПР 31.08.2021 (233)9-18-78
  Лісова   8.00-16.45  
  Озерна      
  с.Балаклея      
  Юності      
  Фермерська      
  Черняховського      
  Польова      
  Будiвельний  пр.      
  Макаренка      
  Симиренка      
  "Тендер", "Вторметал, "Агробуд", ФОП "Панаско" , Балаклеївський лісгосп, корпус №1,2, вагова, свердловина, пп "Укрполітекс", зв`язок Київстар, пп Хоменко      

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь