Уряд нарощує програми підтримки українських фермерів, щоб сприяти успішному розвитку ринку землі в країні

Дата: 15.07.2021 13:25

Кабінет Міністрів під час засідання 14 липня оновив Порядок надання державних гарантій на портфельній основі. Тепер цією програмою зможуть користуватись аграрії для розширення фермерських господарств.

«Частина такої підтримки — це дешеві гроші, які отримають малі та середні фермери для придбання землі сільськогосподарського призначення. Вже зараз в Україні працює програма державних портфельних гарантій, коли держава гарантує більшу частину кредиту бізнесу перед банком. Тепер цією програмою зможуть повноцінно скористатися і ті, хто бажає розширити свої фермерські господарства», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами Глави Уряду, пільгові умови будуть розповсюджуватися лише на дрібних та середніх аграріїв, які вже працюють на землі та мають у користуванні не більш ніж 500 гектарів. Кредит надаватиметься терміном до 10 років, а гарантії від держави дадуть змогу суттєво знизити ставку по кредиту, який надає банк.

За інформацією Урядового порталу