Увага! Семінар для представників бізнесу.

Дата: 25.06.2021 10:42

08 липня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації запрошує підприємців, роботодавців та громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у податковому законодавстві, який відбудеться за адресою: місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17 (Черкаський регіональний центр підвищення кваліфікації).

Реєстрація на захід - http://surl.li/xqpz

Додаткова інформація за телефонами (0472) 37 22 48; (0472) 37 33 63