До уваги власників кіз та овець

Дата: 08.06.2021 09:40

Шановні     ВЛАСНИКИ КІЗ ТА ОВЕЦЬ РОТМІСТРІВСЬКОЇ  ОТГ  !

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 №517 внесено зміни  до Порядку використання коштів,  передбачених у державному бюджеті  для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

«Дотація за утримання кіз та овець надається на безповоротній основі суб»єктам господарювання , які є власниками  кіз та овець , за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, конематку, ярку, вівцематку  в розмірі 1000 гривень за одну голову .

Для отримання дотації за утримання кіз та овець суб»єкти господарювання , які є власниками кіз та овець ,  подають до 1 липня  2021 року Ротмістрівській сільській раді такі документи :

1. Заявку.
  2. Довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком.
  3. Копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами ( форма №24 (річна) станом на 1 січня (суб»єкти господарювання, які є юридичними особами).
  4. Копії реєстраційних свідоцтв кіз і овець виданих у встановленому порядку , а у разі утримання 10 і більше голів – виданий в установленому порядку витяг з єдиного державного реєстру  тварин .
  5. Копію паспорта громадянина України (фізичної особи).
  6. Копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

Документи , подані не в повному обсязі , повертаються власнику кіз та овець .

Заяви, що надійшли після закінчення строку їх подання , не розглядаються .