Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

До уваги бджолярів

Дата: 07.06.2021 13:05
Кількість переглядів: 686

Фото без опису

 

Шановні     БДЖОЛЯРІ    РОТМІСТРІВСЬКОЇ   ОТГ  !

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 №517 внесено зміни  до Порядку використання коштів,  передбачених у державному бюджеті  для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції  у

П.7 Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджоло сімї :

«Дотація за бджоло сім’ї  фізичним особам  нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно – санітарному паспорті пасіки обстеження якої було  проведено Держпродспоживслужбою   у  поточному році.»

  Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського  господарства України №338 від 19.02.2021 року власнику пасіки під час  реєстрації якої  присвоюється унікальний номер.

Наявність нового паспорта  з унікальним номером та  внесеної до нього інформації про кількість бджолосімей та ветеринарно-санітарний паспорт пасіки  є обовязковою умовою для нарахування дотації .

Вам необхідно в обовязковому порядку  отримати  новий паспорт з унікальним номером та провести  перереєстрацію  Вашої пасіки у 2021 році   у Ротмістрівській сільській раді .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь