Не можна залишити поза увагою дітей, які так її потребують, а особливо у День захисту дітей!!!

Дата: 01.06.2021 08:48

Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль в Україні є діти, яким бракує родинного тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства.

Саме заради здійснення дитячих мрій, радісних очей та щирих посмішок працює наш заклад ,,Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської ОТГ". Допомагають нам благодійники Роман Груша /Grusha Roman /,депутат від партії ,,Європейська солідарність"; підприємець Олег Скрипник. Також сьогодні долучився до привітань Олександр Гончаренко ,заступник голови Черкаської районної ради, депутат від партії ,,Черкащани".

Думаю, що подарунки, які отримали діти, додали яскравих вражень у їхнє життя. Нехай же воно наповнюється любов'ю, ласкою та теплом!