Зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 02.06.2021 07:47

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Саме сьогодні, в цей радісний та прекрасний день Служба у справах дітей Ротмістрівської сільської ради разом із старостами нашої громади, працівниками Центру надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради приєдналися до благодійної акції «Не залишати без уваги жодної дитини» та привітали дітей які виховуються у родинах опікунів та піклувальників, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та знаходяться під супроводом з прийдешнім святом і вручили їм невеличкі подаруночки та солодощі. Дитячій радості не було меж. Їхні очі світилися радістю та щастям.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбутнього. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Служба у справах дітей Ротмістрівської сільської ради