Про внесення змін до рішення виконкому від 28.05.2020 №24 «Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги комунальним підприємством «Ротмістрівське»

Дата: 26.04.2021 10:39

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.05.2021                                                                                            №

Про  внесення змін  до рішення

виконкому від 28.05.2020 №24

«Про затвердження тарифів

на житлово-комунальні послуги

комунальним підприємством «Ротмістрівське»

Відповідно до статті  28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 2 пункту 3 статті 4, пункту 5 статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства  регіонального розвитку України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування  споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності», з метою реалізації принципу послідовності та передбачуваності прийняття рішень щодо внесення змін тарифів на житлово-комунальні послуги, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

Внести до рішення  виконавчого комітету  від 28.05.2020 №24 «Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги комунальним підприємством «Ротмістрівське» такі зміни:

1. Пункт 1 рішення викласти в такій редакції:

Затвердити тарифи на послуги з вивозу твердих побутових відходів, урн,  баків транспортним засобом  (трактор МТЗ – 821 з вантажником) згідно з додатком.

1.  Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                         В.ХОВАЙБА

до рішення виконкому

від 28.05.2021  № 41

ТАРИФИ