ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ. ПРОЄКТ „ТІЛЬКИ НЕ МОВЧИ“

Дата: 27.05.2021 08:45

Уповноваженим Президента України з прав дитини М. Кулебою спільно з Міжнародною благодійною організацією „Служба порятунку людей“ розпочато проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації. За даними Національної поліції України, за минулий рік від сексуального насильства постраждало 410 дітей. Цього року вже 70 дітей

в Україні постраждали від цього злочину. Проте правоохоронні органи зазначають, що ця цифра – лише десята частина від кількості злочинів. Адже часто насильство здійснюють в сім’ї, або близькими до дитини особами. Часто факти насильства приховуються. Діти, які страждають від насильства, а також дорослі, які підозрюють насильство, не знають, як діяти в таких ситуаціях.

В межах даного проекту підготовлено тематичні плакати „Тільки не мовчи“.

Юридичну консультацію, психологічну підтримку, допомогу

в організації реабілітації дитини можна отримати, зателефонувавши за телефоном Міжнародної благодійної організації „Служба порятунку дітей“: 093-063-53-43.