Розпочато вивчення фахівцями надання соціальної послуги відділення денного перебування

Дата: 19.05.2021 13:20

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг  та постанови  Кабінету  Міністрів України від 01.06.2020 № 449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг»  з 19 травня 2020 року розпочато проведення  моніторингу  та внутрішньої оцінки якості соціальних послуг   відділення денного перебування .

14 травня 2021 року комісією здійснено перевірку   філіалу відділення села  Макіївка волонтера соціальної роботи Людмили Крамар . Побували згідно плану на заході свято матері “Ми матір називаємо святою.”

При проведенні внутрішньої оцінки якості послуги соціальної адаптації застосовувались показники якості соціальної послуги такі як: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, повага до гідності отримувача соціальної послуги, професійність. Для вивчення думки щодо якості надання послуг, які надаються відділенням денного перебування, було організовано опитування отримувачів послуг членів клубів, любительських об’єднань. Мета опитування  отримання об’єктивної інформації, необхідної для оцінки та поліпшення якості надання соціальної послуги соціальної адаптації. В опитуванні взяло участь 20 осіб методом інтерв’ювання та анкетування.