Проведено обстеження 4 сімей в с.Макіївка та с.Ташлик

Дата: 13.05.2021 08:30

12 травня 2021 року з метою здійснення контролю та з метою обстеження умов проживання дітей, які виховуються в сім’ях, що потрапили в складні життєві обставини, спеціалістом служби у справах дітей Ротмістрівської сільської ради спільно із старостою села Макіївка, завідуючою відділення організації надання соціальних послуг для сімї, дітей та молоді Центру надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради проведено обстеження 4 сімей в с.Макіївка та с.Ташлик.

З  батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання ними батьківських обов’язків та відповідального усвідомленого батьківства. Дорослим було наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині, здійснювались профілактичні бесіди щодо приведення житлових приміщень у відповідність до санітарно-гігієнічних норм та забезпечення необхідними речами для повноцінного розвитку, виховання та проживання дітей, профілактики вживання батьками спиртних напоїв, ведення здорового способу життя, попередження виникнення насильства у сім’ях, попереджено про адміністративну відповідальність передбачену статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей.

З однією з сімей села Макіївка проводилась інформаційно-просвітницька бесіда про рівність прав обох батьків щодо дитини, право дитини знати своїх обох батьків і відчувати їх піклування, гарантовані законодавством України, незалежно від того чи перебувають вони у шлюбі чи ні, неприпустимі чинення перешкод у спілкуванні з дитиною, тому з батьків, який проживає окремо.

За результатами проведеної роботи складено акти обстежень умов проживання сімей, надано термін для виправлення санітарно-гігієнічних умов проживання.

Дані рейди проводяться систематично з метою попередження бездоглядності, безпритульності, жебракування, попередження до використання дітей у примусовій праці, усунення будь-яких ризиків скоєння насилля відносно дітей, захисту їхніх прав та інтересів.

Служба у справах дітей Ротмістрівської сільської ради