ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ!

Дата: 12.05.2021 15:57

З травня 2021 року – по вересень 2021 року відбудеться перепризначення субсидії за особистими зверненнями громадян на період з 01.05.2021 по 30.04.2022 року. В минулих роках призначення відбувалося автоматично без звернення заявника.

У зв’язку з тим, що функції прийому заяв на призначення усіх видів допомог передані в територіальні громади, громадянам необхідно звертатися саме до ОТГ із заявою та декларацією на призначення житлової субсидії (за новою формою) протягом травня – вересня 2021 року.

Мешканці сіл звертаються до старостинських округів (колишніх сільських рад).

Звертаємо увагу, що на даний час, на місця, в територіальні громади, не надано декларації за новими формами, тому просимо жителів громади – отримувачів субсидій уважно слідкувати за новинами на сайті міської ради, сторінці в соціальній мережі Facebook та у газетах, де буде розміщено інформацію про отримання «нових» декларації та початок прийому документів.

Також нагадуємо, що для отримання довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (довідки про склад сім’ї) при собі необхідно мати:

Оригінали або копії документів, які додаються до заяви:

а) документ/ документи всіх зареєстрованих осіб, до якого/яких внесені відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання тощо);

б) документ, що підтверджує право власності або право на проживання в житлі;

в) будинкову книгу (у разі наявності у заявника);

г) свідоцтво про народження дитини (дітей)