«Український тиждень імунізації 2021: рутинна вакцинація в умовах COVID-19»

Дата: 26.04.2021 12:17

Щороку в останній тиждень квітня проводиться Всесвітній Тиждень імунізації з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). За даними ВООЗ імунізація дозволяє запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті від дифтерії, правця, кашлюку, кору, паротиту ,краснухи, гепатиту В та гемофільної інфекції. В цьому році тиждень імунізації проводиться під девізом «Запобігти. Захистити. Прищепити». Цей тиждень відзначається для сприяння імунізації, яка є життєво необхідною для профілактики інфекційних захворювань та захисту життя, а також покликає привернути увагу громадськості до імунізації, як одного з головних заходів, що дозволяє уберегти людство від інфекційних захворювань. В Україні є достатня кількість вакцин проти 10 захворювань за Календарем щеплень щоб створити стійкий колективний імунітет проти цих захворювань.

Під час пандемії COVID – 19, слід підтримувати рутинну імунізацію для запобігання поширенню вакциноконтрольованих захворювань.

Нагадуємо‌ ‌про‌ ‌важливість‌ ‌вчасно‌ ‌ зробити‌ ‌щеплення!