ПРО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 19.04.2021 22:40

На численні звернення громадян  об’єднаного  Черкаського району щодо прийому громадян з питань соціального захисту Управління соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації, в умовах децентралізаційної реформи, інформує, що відповідно до постановиКабінету Міністрів України від 28.10.2020№ 1035 ”Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” заявипро призначення  житлових субсидій, пільг, державних допомог усіх видів, наданнястатусів, виплати компенсацій, забезпечення санаторно-курортним лікуванням та технічними засобами реабілітації, інших питань соціального захисту населення з необхідними документами до 1 січня 2021 року приймалися від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

З 1 січня 2021 до 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами
приймалися від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій лише у разі надіслання їх поштою або
в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування
або Єдиний  державний  веб-портал  електронних  послуг).

Заяви з необхідними документами також приймалися уповноваженими
осадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади (далі – посадові особи виконавчого органу) та посадовими
особами центру надання адміністративних послуг, які передавалися  протягом трьох
робочих днів з дати їх надходження відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

До 1 березня 2021 року  посадова особа виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг, яка приймала заяву з необхідними документами, за наявності
технічної можливості реєструвала заяву та формувала  електронну справу і не пізніше
наступного робочого дня надсилала електронну справу відповідному структурному
підрозділу з питань соціального захисту населення засобами електронного зв’язку через інформаційні системи Міністерства соціальної політики з дотриманням вимог Законів
України
Про електронні документи та електронний документообіг, “Про електронні довірчі послуги”, Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах.

З 1 березня 2021 року і надалі заяви з необхідними документами приймаються
посадовими особами виконавчого органу або центру наданняадміністративних
послугвиключноз формуваннямелектронноїсправи.

Заяви з необхідними документами (післяформуванняелектронноїсправи)
у паперовомувиглядіпередаютьсявідповідному структурному підрозділу з питань
соціальногозахистунаселенняне рідшеніжраз на два тижні.

З огляду на зазначене та з метою попередження соціальної напруги
інформуємо мешканців Черкаського району, що прийом громадян та документів
з питань соціального захисту населення здійснюється відділами соціального захисту населення та центрами по наданню адміністративних послуг, створених при об’єднаних територіальних громадах.

Опрацювання наданих документів здійснюється працівниками управління соціального захисту населення у визначені законом терміни.