Профілактика раннього виявлення сімей, які можуть опинитися в складних життєвих обставинах

Дата: 07.04.2021 15:10

05  квітня 2021року на території Ротмістрівської ОТГ проведений профілактичний рейд «Сім`я» комісією у складі:старости села Носачів - Косенка Р.В., директора КЗ «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» - Зайвої Л.Р., завідувача відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді – Бедик Т.А.,  фахівця із соціальної роботи відділення -  Іщенко Т.В., здійснено виїзди в с.Носачів та с.Ленське. Перевірено умови проживання багатодітних (20сімей), неповних 4 сімей, сімей-опікунів (1 сім’я), дітей з обмеженими можливостями(8 дітей) з метою раннього виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, взяття їх на профілактичний облік, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, вивчення умов проживання, виховання, розвитку та відпочинку дітей; збереження їх життя і здоров’я; попередження насильства у родинах, пропаганди кращих зразків сімейного виховання, профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

Проаналізовано умови проживання, виховання та розвитку  багатодітних сімей, які потребують сторонньої допомоги. Батькам надані необхідні консультації, проведені бесіди  щодо ведення здорового способу життя, створення належних умов для виховання дітей, санітарного стану в будинках, виконання батьківських обов`язків. Складені акти умов проживання родин із зазначенням термінів для усунення недоліків, надані методичні та практичні рекомендації. Робота з сім`ями триває.