Зміни до Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників АТО

Дата: 29.03.2021 15:29

10 березня Урядом затверджені зміни до Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників АТО, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.

Від тепер послугами із професійного навчання мають можливість скористатись:

- учасники АТО, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях,

- постраждалі учасники Революції Гідності,

- члени сімей загиблих (померлих) осіб, яким установлено один із таких статусів: учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності.