Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей Ротмістрівської сільської ради

Дата: 22.03.2021 09:31
Кількість переглядів: 571

         Ротмістрівська сільська рада Смілянського району Черкаської області оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади                    начальника служби у справах дітей Ротмістрівської сільської ради.
        Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,                        вища освіта  відповідного професійного спрямування   за                            освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра; вільне володіння державною мовою;  стаж роботи за фахом не менше 3-х років.
         Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Ротмістрівської сільської ради   Дубової О.В. та на офіційному сайті Ротмістрівської сільської ради:
rotmistrivska-gromada.gov.ua.

       Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Черкаська область, Смілянський  район, с. Ротмістрівка  вул. Михайлівська, 18               з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 13.45, тел.: 04733-95-2-11.

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження  сільського голови

Ротмістрівської сільської ради

від 19.03.2021 02-05/47 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади

начальника служби у справах дітей

Ротмістрівської сільської ради

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

  1. Здійснення керівництва діяльністю служби, персональної відповідальності за виконання покладених на службу завдань.
  2. Організація розроблення і на відповідній території заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.
  3. Здійснення у межах своїх повноважень контролю за додержанням законодавства щодо соціального захисту дітей і запобігання вчиненню ними правопорушень.
  4. Координація, організація і здійснення заходів щодо соціального захисту дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність та безпритульність, вчинення насильства над дітьми, запобігання вчиненню дітьми правопорушень.
  5. Забезпечення технічного захисту інформації та організація роботи із захисту персональних даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі та усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, що обробляються в Єдиній інформаційно-аналітичній системі “Діти” за допомогою автоматизованих засобів.
  6. Організація проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції служби, через засоби масової інформації.
  7. Забезпечення підготовки та розробки проектів розпоряджень сільського голови та рішень виконавчого комітету, сесій сільської ради.
  8. Розгляд в установленому порядку звернень громадян.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6600 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування; за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Перелік документів,

необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

-  заяву на участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення кандидата із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

заповнену особову картку за формою П-2ДС з відповідними додатками;

-   дві фотокартки  розміром 4 х 6;

-   копії  документів  про освіту з додатками, копії документів про підвищення кваліфікації;

-   копію документа, який посвідчує особу;

-   копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

-    копію трудової книжки;

-    копію  військового квитка (для військовозобов'язаних);

-    електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою та  у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції».

 

Документи приймаються до 17 год. 20 квітня  2021 року за адресою: 20726, Черкаська область, Смілянський район,                         с. Ротмістрівка,    вул. Михайлівська, 18.

 

Дата, час і місце

проведення конкурсу

21 квітня  2021 року о 10 год.

20726, Черкаська  область, Смілянський район,                                с. Ротмістрівка,       вул. Михайлівська,18

 

Загальні вимоги 

 

1.

Освіта

Вища освіта відповідного професійного спрямування                   за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра

 

2.

Досвід роботи

Стаж роботи за фахом не менше 3-х років

 

3.

Володіння державною мовою:

Вільне володіння державною мовою

 

Спеціальні вимоги 

 

1.

Знання законодавства

Конституцію України, закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування","Про запобігання корупції", «Про органи і служби у справах дітей та спецівальні установи для дітей», «Про охорону дитинства» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства; основи психології; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки.

 

Спеціальний досвід роботи

Не потребує.

Знання сучасних інформаційних технологій

впевнене користування комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Якісне виконання поставлених завдань

1. Вміння працювати з інформацією.

2. Орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

 

Командна робота та взаємодія

 Вміння працювати в команді.

 

Сприйняття змін

 Здатність приймати зміни та змінюватися.

 

 Особистісні компетенції

1. Відповідальність. 2. Наполегливість.

 
               

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень