Допомагати завжди модно

Дата: 09.03.2021 15:35

Допомагати людям, які помимо своєї волі опинилися у складних життєвих обставинах-благородна робота. Легко на душі від того, що відчуваєш вдячність людську за корисну справу, особливо, якщо підтримати переселенців зі сходу України…Роблячи добрі справи безкорисливо, ми допомагаємо комусь поліпшити своє життя, а значить, міняємо і весь цей світ в цілому. Сама людина змінюється внутрішньо, вона стає кращою, чистішою і не тільки допомагає іншим, але і виправляє своє життя. Не можна відкладати добрі справи на потім, або думати, що в тебе зараз немає можливості допомогти, кожен може допомогти іншому і трохи змінити світ. Поспішайте робити добро – адже пройшовши повз, ви вже не зможете повернутися і допомогти. Усім непросто живеться у теперішній час, пандемія, карантин і інші ситуації. Особливо важко сім'ям, які потрапили в складні життєві обставини та перебувають під соціальним супроводом у відділенні організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді. В цей час, коли через  обставини  багато людей позбавлені можливості працювати, щоб забезпечити себе та свої сім’ї, відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді піклується про сім’ї, які знаходяться  у складних життєвих обставинах та  організував  забезпечення  сімей  гуманітарною допомогою, зокрема продуктами харчування, карамельками, одягом, взуттям. В ході здійснення профілактичної роботи надано консультації з питань попередження та протидії домашньому насильству, консультації щодо вирішення юридичних питань.