« Секрети активного довголіття»

Дата: 09.03.2021 14:57

Не можна не згадати про те, що цей вид спорту ідеально підходить людям за 70.

Для багатьох це перша асоціація – ходьба з палицями для спортивних бабусь та дідусів. Чому це так? Тому що вона не несе ніякої нагрузки на суглоби, практично не має протипоказань, нормалізує вагу, артеріальний тиск, рівень глюкози в крові, зменшує болі в спині та продовжує тривалість життя.

Також хорошим бонусом є спілкування, адже літнім людям його часом дуже не вистачає, а колективні заняття скандинавською ходьбою можуть стати в нагоді, покращити настрій і самопочуття. Сюрпризи отримувати приємно. Ось так сьогодні нас привітали чоловіки із святом 8 березня. Засідання клубу ,,Зустріч'' відбулося успішно. Дякуємо вам шановні чоловіки.