Шановні жінки!

Дата: 05.03.2021 09:15

Дуже приємно жити і працювати поряд з талановитими , добрими , щедрими і невгамовними жінками, якими так багата рідна Україна , і наша місцева громада . Напередодні весняного свята краси,  кохання та материнства колектив КЗ «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» вітає усіх жінок , а особливо , слухачів Університетів третього віку , любительських клубів та усіх підопічних, що обслуговуються нашим закладом.

Призначення жінки-любити дітей та свою родину, але жіноче серце настільки переповнене ніжністю, що її вистачає на усіх, хто поруч. Тож нехай Ваші очі сяють радістю та зігрівають серця близьких людей, а щастям наче музикою наповнюється душа. Бажаємо Вам поваги та довіри від людей , море квітів, приємних сюрпризів від життя!

Приєднуйтеся до нашої команди . Адже для того , щоб зробити приємне тим, хто поруч, зовсім не обов’язково чекати на червоні дні календаря. Коли є чим поділитися, чому б не зробити це «просто так».