УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 18.02.2021 15:08

До уваги жителів громади!

Повідомляємо, що у зв’язку з встановленням в лютому 2021 року       газопостачальними підприємствами нової ціни на  природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, буде проведено перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Спочатку органами соціального захисту населення було проведено  нарахування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень 2021 року по ціні на газ  8,76 грн/куб.м, а в лютому буде проведено перерахунок за січень та лютий  по ціні  на газ  6,99 грн/куб.м, що приведе до зменшення розміру призначених субсидій та пільг.

Надмірно виплачені суми за січень 2021 року будуть утримані з нарахувань за лютий 2021 року, а  за потреби з нарахувань за березень та квітень 2021 року.