Відлуння тих далеких днів сльозою на струні бринить

Дата: 15.02.2021 15:35

Відлуння тих далеких днів

сльозою на струні бринить.

Заплакало небо дощами…

Біль і туга зійшлися клином.

Свистіли кулі над Афганістаном,

Прощалася мати із сином.

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого  працівниками БК та сільської бібліотеки була проведена година пам’яті «Відлуння тих далеких днів сльозою на струні бринить».

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Нині, у 32-гу річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу

Хотілося б згадати імена воїнів- інтернаціоналістів, уродженців села Куцівки, які проходили строкову службу на території Афганістану.

Це –  Каухов Анатолій Володимирович,

Зозуля Василь Миколайович,

Савченко Володимир Васильович,

Вовк Олексій Григорович,

Гончаренко Іван Олександрович,

Шиян Сергій Григорович.

Дякуємо, щановні земляки, за Вашу мужність і відвагу, бо Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Тож щиро вітаємо всіх воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав, та бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, достатку, міцного здоров'я, довгих років життя та мирного неба над головою!

Гарбар Ірина Василівна

с.Куцівка