Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунальної закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради».

Дата: 16.02.2021 14:20

Ротмістрівська сільська рада оголошує про проведення конкурсу                на зайняття вакантної посади директора Комунальної закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради».
        Основні вимоги до кандидатів:
громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта не нижче магістра; стаж роботи на керівних посадах  нижчого рівня, на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі – не менше двох років.
         Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Ротмістрівської сільської ради    Дубової О.В. та на офіційному сайті Ротмістрівської сільської ради: rotmistrivska-gromada.gov.ua.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Черкаська область, Смілянський  район, с. Ротмістрівка  вул. Михайлівська, 18               з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 13.45, тел.: 04733-95-4-01.

розпорядження  сільського голови

Ротмістрівської сільської ради

від 15.02.2021 02-05/24

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття посади

директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради»

Загальні умови

Основні напрями діяльності Комунального закладу «Центр  надання соціальних послуг»

1. Виявлення громадян, які мають право на надання соціальних послуг, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг.

2.Забезпечення якісного надання громадянам, які  перебувають у складній життєвій ситуації і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, соціальних послуг.

Перелік документів,

необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

- заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку;

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради».

Документи приймаються до 17 год. 03 березня  2021 року за адресою: 20726, Черкаська обл. Смілянський р-н.,                         с. Ротмістрівка,    вул. Михайлівська, 18.

Дата, час і місце

проведення конкурсу

11  березня  2021 року о 10 год.

20726, Черкаська  обл., Смілянський р-н., с. Ротмістрівка,       вул. Михайлівська,18

Загальні вимоги

1.

Вища  освіта не нижче ступеня магістра.

2.

Досвід роботи

Стаж роботи на керівних посадах  нижчого рівня, на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі – не менше двох років.

3.

Володіння державною мовою:

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1.

Знання законодавства

Конституцію України, Закон України  «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг; законодавство про працю; форми роботи з громадськими організаціями; правила норми охорони праці і безпеки праці, правила виробничої санітарії та пожежної безпеки.