Стихії протистояли всі разом

Дата: 03.02.2021 08:28

Щиро дякуємо землякам!

Здавна в пошані в українців працьовитість, взаємовиручка, готовність у скрутний час прийти на допомогу – безкорисливо, від щирої душі.

Нещодавно жителям нашої громади довелося прийняти виклик природної стихії. Це випробування нам вдалося подолати завдяки чуйним, відповідальним, небайдужим до проблем громади людям.

Сердечно дякуємо депутатам Ротмістрівської сільської ради, старостам сіл громади котрі долучилися до загальної справи – допомоги людям, яких заметіль застала в дорозі, розчистки шляхів сполучення з населеними пунктами, підтримки соціально вразливих категорій населення.

Велике спасибі вам, шановні земляки, за розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю. Нехай щастить вам на життєвій ниві добра! Хай збуваються всі ваші плани і благородні починання!

І сьогодні мешканці громади із вдячністю згадують тих, хто не побоявся кинути виклик негоді, хто по декілька діб поспіль, не зімкнувши очей, розчищав снігові дарунки щедрої зими, допомагав людям, які опинилися в сніговому полоні.

Щиро дякуємо за посильний вклад та допомогу з ремонту водонапірної башні с. Ротмістрівка (заміна розмерзлої труби)

• Лисенко Володимиру;
  • Здоровко Володимиру;
  • Вечорик Раїсі;
  • Щербині Миколі;
  • Бутрик Віктору.

Сердечно дякуємо за очищення доріг від снігу

• Сліпенко Віктору (Ковалиха);
  • Тарану Сергію (Мельниківка);