Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради».

Дата: 13.01.2021 09:32

Ротмістрівська сільська рада Смілянського району Черкаської області оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради».
        Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра,  стаж  педагогічної таабо науково-педагогічної роботи не менше  п’яти років.
         Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Ротмістрівської сільської ради    Дубової О.В. та на офіційному сайті Ротмістрівської сільської ради:
rotmistrivska-gromada.gov.ua.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Черкаська область, Смілянський  район, с. Ротмістрівка  вул. Михайлівська, 18               з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 13.45, тел.: 04733-95-4-01.

розпорядження  сільського голови

Ротмістрівської сільської ради

від 12.01.2021 02-05/3

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття посади

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Розробляє стратегію розвитку Центру та подає на затвердження засновнику.
  2. Затверджує план діяльності та організовує роботу Центру відповідно до стратегії розвитку.
  3. Призначає на посади працівників Центру, звільняє їх із займаних посад відповідно до законодавства, затверджує посадові  інструкції працівників Центру, заохочує  працівників Центру і накладає на них дисциплінарні стягнення.
  4. Створює належні умови для ефективної роботи працівників Центру, підвищення їх фахового і кваліфікаційних рівнів.
  5. Видає відповідно до компетенції накази, контролює їх виконання.
  6. Забезпечує ефективність використання майна Центру.
  7. Забезпечує  охорону праці, дотримання законності у діяльності Центру.
  8. Подає засновнику Центру річний звіт про виконання стратегії розвитку Центру.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6889 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за престижність; доплата за методичний супровід.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Трудовий договір (контракт) строком на 2 (два) роки.

Перелік документів,

необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

-         заяву на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-        копія паспорта громадянина України;

-        копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-         копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- медична довідка.

Документи приймаються до 17 год. 11  лютого  2021 року за адресою: 20726, Черкаська обл. Смілянський р-н.,                         с. Ротмістрівка,    вул. Михайлівська, 18.

Дата, час і місце

проведення конкурсу

12  лютого  2021 року о 10 год.

20726, Черкаська  обл., Смілянський р-н., с. Ротмістрівка,       вул. Михайлівська,18

Загальні вимоги

1.

Вища педагогічна  освіта не нижче ступеня магістра

2.

Досвід роботи

стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 5 (п’яти) років

3.

Володіння державною мовою:

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1.

Знання законодавства

Конституцію України, Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про запобігання корупції»,  акти Президента України, розпорядження Кабінету Міністрів України, накази Міністерства освіти і науки щодо освітньої галузі; Декларацію прав і свобод людини; Конвенцію про права дитини; педагогіку, психологію; досягнення сучасної психолого-педагогічної науки і практики; законодавство про працю; форми роботи з громадськими організаціями; правила норми охорони праці і безпеки праці, правила виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Досвід роботи

Досвід впровадження новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних.

Знання сучасних інформаційних технологій

впевнене користування комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Якісне виконання поставлених завдань

1. Вміння працювати з інформацією.

2. Орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

Командна робота та взаємодія

Вміння працювати в команді.

Сприйняття змін

Здатність приймати зміни та змінюватися.

Особистісні компетенції

1. Відповідальність. 2. Наполегливість.