Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність

Дата: 28.12.2020 09:05

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

24.12.2020                                                                                           № 3 - 27/VIІI

Про прийняття земельних ділянок державної

власності у комунальну власність

Відповідно до пунктів 34, 51 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту «к» статті 12, статей 117, 122  Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформи у сфері земельних відносин», Наказу Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області від 08.12.2020 № 44-ОТГ «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», розглянувши акт приймання-передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність  від 08.12.2020,  сільська рада     ВИРІШИЛА :

1. Затвердити акт приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 08.12.2020.
  2. Прийняти у комунальну власність Ротмістрівської сільської ради земельні ділянки загальною площею 669,2687 га, згідно з додатком.
  3. Відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних відносин забезпечити реєстрацію права комунальної власності на землю, облік земель комунальної власності згідно з вимогами законодавства та до наступного сесійного засідання ради подати пропозиції щодо заходів для розпорядження отриманими земельними ділянками.

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                       В. ХОВАЙБА

Додаток до рішення