Привітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 08:31

Шановні жителі громади, депутати сільської  ради, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо Вас із нагоди Дня місцевого самоврядування!

Саме органи місцевого самоврядування складають основу громадянського суспільства. Тож сьогоднішній день — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету та всієї громади , яка намагається всебічно допомагати й сприяти у вирішенні проблемних питань.

Дякуємо Вам за любов до рідного міста, самовіддану працю, активність у громадському житті. Сподіваємося, що й у подальшому ми зможемо змінювати наша громада на краще, варто лише співпрацювати пліч-о-пліч заради спільної мети.

Тож бажаємо усім міцного здоров’я, достатку та злагоди. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку міста.

Сільський голова В.І.Ховайба