ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ НОВООБРАНОЇ РОТМІСТРІВСЬКОЛЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.12.2020 12:28

Учора, 03 грудня 2020 року, було проведено першу сесію VIII скликання Ротмістрівської сільської ради.

Голова територіально виборчої комісії Світлана Олійник відкрила першу сесію новообраної сільської ради та оголосила офіційні результати місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Кандидатуру Володимира Ховайби на посаду сільського голови підтримали 1191 (41% ) виборців громади, які взяли участь у голосуванні.

Світлана Олійник зачитала постанову ТВК про реєстрацію обраних депутатів до Ротмістрівської сільської ради, що нині складається з 22-х депутатів.

Продовжив ведення сесії сільський голова Володимир Ховайба. Депутати сільської ради VIII скликання підтримали проекти рішень.