УВАГА! Важлива інформація!
Щороку кожен українець продукує близько 300 кг сміття — це понад 10 мільйонів відходів. І якщо у Європі більшість сміття переробляють, то в Україні, попри долучення до директив ЄС, досі утворюють сміттєзвалища.
Чи є в України шанси докорінно змінити поточну катастрофічну ситуацію зі сміттєзвалищами? Чи здатні ми приєднатися до клубу успішних держав, які турботливо ставляться до ресурсів та дбають про екологію.
Ротмістрівською сільською радою проведено роботу з впорядкування сміттєзвалища. Масу пакетів зі сміттям, пляшок, побутових відходів, які були привезені жителями села та вигружено ними будь-де.
Незважаючи усім попередженням, щодо вивозу твердих побутових відходів, громадяни села не по хазяйському тавитися до цієї проблеми. Вивозячи сміття своїм транспортом, прохання його розвантажувати чим щільніше та далі від дороги, що дасть змогу іншим вивантажувати не на самій дорозі, а на сміттєзвалищі, та й вітер менше буде розвівати та розносити сміття по всіх полях, де буде вирощувати й вирощується врожай. Це нам піклуватися про здоров’я наших батьків, дітей та онуків. З кожного з нас розпочинається наші успіхи й негараз
ди
.
Тому, закликаємо, не бути байдужими, не смітити, не шкодити природі, берегти красу і природне різноманіття нашого краю. Адже чисто там, де не смітять, а там, де прибирають – ще чистіше.
В разі не дотримання правил вивезення побутових відходів Ротмістрівська сільська рада буде вимушена вдаватися до штрафних санкцій.
Сільський голова В.І.Ховайба