ПРИВІТАННЯ з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 08:06

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Щиро вдячний працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів району за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаю Вам весни у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою сільський голова В.І.Ховайба