ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДИ

Дата: 30.10.2020 19:23

Шановні жителі села Ротмістрівка.

Як Ви знаєте в приміщенні сільської ради розташований банкомат АБ «УКРГАЗБАНКУ». Правлінням банку, ще рік назад, були висунуто умови користування населення банкоматом. Голова сільської ради запевнив, що задля громадян села умови виконаються.
         Багато яких складних питань, за цей час, було вирішено аби банкомат працював для жителів села. Володимир Іванович і сам заключив договір про обслуговування з банком. Але перемовини ще ведуться. Це і регулярне обслуговування банкомату, і встановлення, для зручності населення, монітором банкомату на вулицю, щоб в будь який час можна було зняти кошти.

Але, як завжди, в наш складний час, залишається «АЛЕ».  Керівництво АБ «УКРГАЗБАНКУ»,  як і зрозуміло,  розраховувало що в них добавиться клієнтів. Але цього не сталося тою мірою, як Вони розраховували.
         Якщо не добавляться громадяни, які будуть обслуговуватись АБ «УКРГАЗБАНКОМ» керівництво забере банкомат.
        Тому просимо Вас, по змозі, допомогти сільському голові та в першу чергу собі.
          Щоб оформити картку для обслуговування АБ «УКРГАЗБАНКОМ» потрібно звернутися до сільської ради з паспортом та ідентифікаційним кодом.