РОТМІСТРІВСЬКА ГРОМАДА ПРИДБАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Дата: 06.10.2020 08:22

Вчора сільський голова Володимир Іванович Ховайба прийняв у власність Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади новий спеціалізований шкільний автобус «ATAMAN».

Придбано його було за державною програмою співфінансування «Шкільний автобус» за великого сприяння Управління освіти і науки України Черкаської ОДА.

Тепер школярі громади зможуть під’їжджати до закладів освіти у комфортному безпечному транспорті.

Автобус шкільний Аtaman D093S2 призначений для перевезення школярів молодших, середніх та старших класів. Кількість місць для школярів – 31 (31 дитина + водій). 2018 рік виготовлення. Двигун ISUZU 4HK1 – Євро-5, об’єм 5,193 л. Коробка передач Isuzu механічна, 6-ступенева. Рульове управління з гідропідсилювачем. Повністю відповідає вимогам ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціальні для перевезення школярів. Технічні вимоги».