До уваги жителів громади!

Дата: 16.07.2020 10:38

З метою виявлення земельних ділянок, що не внесені до ДЗК, фізичні та юридичні особи можуть використовувати Публічну кадастрову карту, якщо таким земельним ділянкам був присвоєний кадастровий номер (йдеться про  земельні ділянки, право власності або користування на які оформлено після 2004 року). У разі виявлення таких земельних ділянок  землевласникам або землекористувачам  необхідно замовити виготовлення електронного документа (обмінного файла у форматі XML) та подати його державному кадастровому реєстратору для внесення відомостей  до ДЗК.

Щодо земельних ділянок , право  власності або користування  на які оформлено до 2004 року, але відомості  про які не внесенні до ДЗК, інформуємо що державна реєстрація  зазначених  земельних ділянок здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки а натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Адміністрація сільської ради