Результати розіграшу першого Кубку з футболу

Дата: 13.07.2020 15:27

У суботу, 11 липня 2020 року на Ротмістрівському стадіоні відбувся фінал розіграшу першого Кубку з футболу  серед команд об'єднаних територіальних громад Смілянського району, організатором якого виступила Ротмістрівська ОТГ. Серед чотирьох команд об’єднаних громад району до фіналу вийшли збірні Балаклеї та Ротмістрівки. Під час гри всі учасники продемонстрували командну згуртованість, індивідуальну майстерність та бажання перемоги. Поєдинок був яскравим та емоційним. Матч завершився перемогою команди Балаклеївської ОТГ  з рахунком 4:1.

Після завершення матчу команда-переможець отримала Кубок,  а команда –фіналіст  грамоту від сільського голови Володимира Ховайби, який подякував командам за чудову гру та пообіцяв і надалі підтримувати розвиток спорту та футболу серед молоді нашої громади.

За підтримки ВО «ЧЕРКАЩАНИ»  обидві  команди отримали грошові нагороди та разом із всіма  присутніми вболівальниками  могли пригоститися чудовою кашею та шашликами.

Наступна зустріч шанувальників футболу відбудеться на стадіоні с.Ковалиха під час традиційного  розіграшу Кубку з футболу пам'яті Віталія Холодняка.