ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР СТВОРЮЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ОНЛАЙН-ПОРТАЛ muv.in.ua

Дата: 24.06.2020 13:32

З метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua. Зазначений вебресурс, зокрема, міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами: молодіжна інфраструктура; молодіжна участь; проєкти та програми для молоді; дозвілля; послуги для молоді. Водночас передбачається нанесення усіх типів можливостей на Google Maps та їхня інтеграція з онлайн-порталом.

Заповнити реєстраційну анкету про наявні програми, проєкти, ініціативи, події, інші безкоштовні можливості для молоді з метою подальшої інтеграції зібраної інформації з онлайн-порталом muv.in.ua. можна за посиланням на Google Forms: https://cutt.ly/GueMRvt. Контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр», тел.: +38 (093) 63 53 234,  e-mail: andrii.atroshchenko@gmail.com.