«Кіберняня» – новий онлайн-курс Мінцифри

Дата: 24.06.2020 09:24

На онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» доступний новий онлайн-курс «Кіберняня».

Спікери курсу розповідають про те, як можна мінімізувати ризики втрати своєї приватної уваги та чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися.

Участь у серіалі беруть експетри, для яких кібербезпека – це не тільки робота, а спосіб життя.

Ваші кіберняні: Якушев Віталій, директор компанії з кібербезпеки 10Guards; Юрій Мелащенко, партнер компанії з кібербезпеки Cyberlab, радник секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки; Альона Андронікова, директор Moneyveo; Тарас Кучерявий, керівник відділу Brand Management Moneyveo

Переглянути онлайн-курс «Кіберняня» можна за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny.