ПРОВОДИТИ ЗНО ДОЗВОЛЕНО. СТАРТ – 25 ЧЕРВНЯ

Дата: 23.06.2020 13:52

Епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання у період з 25 червня до 17 липня.

Про це заявила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, з посиланням на рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, інформує osvita.ua.

Під час зовнішнього незалежного оцінювання допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за відсутності ознак респіраторних захворювань, а також наявності маски або респіратора.

Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування (відстань між учасниками не менше 1,2 м, масковий режим, наявність антисептиків, дезінфекція приміщень, організована утилізація використаних масок тощо).

Також впроваджуватимуться заходи для уникнення скупчень людей, діятиме супровід медиків та Національної поліції, будуть залучені інструктори не з груп ризику.