Результати участі педагогічних працівників закладів освіти Ротмістрівської сільської ради в XXV обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини»

Дата: 01.06.2020 10:27

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 30.01.2020 № 17 «Про проведення XХV обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини», з метою розвитку професіоналізму педагогічних працівників, популяризації кращого педагогічного досвіду та впровадження новітніх технологій у педагогічну практику педагогічні працівники закладів освіти Ротмістрівської ОТГ долучилися до XXV обласної виставки, яка проходила з 22 по 24 квітня 2020 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
На виставку подано 13 матеріали від закладів дошкільної та загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради за такими напрямками:
• Упровадження STEM-освіти у контексті Нової української школи.
• ЛЕГО як інноваційна технологія освітньої діяльності учнів.
• Актуальні аспекти розвитку інклюзивної освіти.
• Інноваційний зміст та технології дошкільної освіти.
• Авторські програми та посібники формування ключових компетентностей учнів Нової української школи.
• Інноваційні підходи до математичної освіти.

За результатами виставки нагороджена Дипломом ІІ ступеня за представлені матеріали, які мають високий рівень методичного забезпечення творча група у складі Личак Світлани Валеріївни, завідувача, та Демченко Ольги Борисівни, вихователя дошкільного навчального закладу № 28 «Сонечко» с. Ташлик Смілянського району, Мосін Альони Михайлівни, завідувача, та Руденко Ніни Володимирівни, вихователя дошкільного навчального закладу № 17 «Ромашка» с. Макіївка Смілянського району; керівник Вдовіченко Валентина Андріївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, туризму, зовнішніх зв'язків та охорони здоров'я Ротмістрівської сільської ради; за методичний посібник «Розвиток сенсорних здібностей дошкільнят з урахуванням різних типів інтелекту (згідно з теорією множинного інтелекту Говарда Гарднера)».
Лауреатами виставки, які нагороджені Дипломом ІІІ ступеня стали:

- Гончаренко Наталія Миколаївна, учитель початкових класів комунального закладу «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради»; Вдовіченко Валентина Андріївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, туризму, зовнішніх зв'язків та охорони здоров'я Ротмістрівської сільської ради, за навчально-методичний посібник «Розвиток інженерних здібностей молодших школярів»;
- Косменюк Світлана Андріївна, учитель математики комунального закладу «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради»; Вдовіченко Валентина Андріївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, туризму, зовнішніх зв'язків та охорони здоров'я Ротмістрівської сільської ради, за навчально-методичний посібник «Математика у стилі StartUp: нестандартні завдання до теми «Нерівності» (Алгебра, 9 клас)»;
- творча група вчителів початкових класів комунального закладу «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради» у складі Вергуляцької Світлани Юріївни, Вовк Любов Миколаївни, Ковпак Наталі Степанівни, Коротенко Людмили Петрівни, Шинкаренко Марини Олександрівни; керівник Вдовіченко Валентина Андріївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров’я Ротмістрівської сільської ради, за методичний посібник «Ігри та вправи з використанням наборів «Шість цеглинок LEGO» та «LEGO SYSTEM»;
- творча група вчителів початкових класів у складі Гальченко Ніни Петрівни, Коломієць Марини Леонідівни, Панчук Діани Віталіївни (комунальний заклад «Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради»), Самарської Мирослави Леонідівни (комунальний заклад «Санжариська початкова школа Ротмістрівської сільської ради») за навчально-методичний посібник «LEGO-технологія – цеглинки до успіху». Українська мова, 2 клас».

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!