ПІД ЧАС РОБОТИ НА ЗНО ДІТИ ВЕСЬ ЧАС БУДУТЬ У МАСКАХ

Дата: 22.05.2020 11:09

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання під час усього часу роботи над тестом мають бути у масках.

Про це сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, передає osvita.ua.

За її словами відповідна норма передбачена постановою головного санітарного лікаря України, що містить вимоги до проведення ЗНО в умовах пандемії.

Вона також повідомила, що кожен учасник тестування буде забезпечений двома масками.

Двері аудиторії будуть відчиненими, щоб діти не брали дверну ручку руками під час входу в аудиторію. До того аудиторії мають бути провітрені упродовж пів години.

Також буде забезпечений рух учасників в пункті тестування одному напрямі.

«Головне, щоб учасники йшли в одному напрямі, щоб люди не йшли один навпроти одного. Всі заходимо в один бік, і всі виходимо в один бік. Не створюємо зустрічний рух», – сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.