Чілдрен Кінофест

Дата: 29.05.2020 15:03

Чілдрен Кінофест відбудеться онлайн!

Ми зберігаємо дати фестивалю (29 травня – 7 червня), безкошовні покази та глядацьке голосування – і зберемося перед екранами у безпеці наших домівок. Для нас це не тільки виклик, а й нові неймовірні можливості – Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест цього року можуть завітати у кожен український дім!

Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів на https://bit.ly/chkf-goes-online переглянути їх можна буде у будь-який зручний час – лише на території України. Фільм-ретроспектива та роботи фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів, які входять до складу позаконкурсної програми, будуть доступні для перегляду як спецподії за розкладом – протягом одного дня.

До зустрічі!