A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Благоустрій території - запорука комфортного життя.

Дата: 20.05.2020 11:15
Кількість переглядів: 454

Зовнішнє благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа. Не має значення, прилягає територія до вашого будинку, дачі або до не жилої будівлі ,  в кожному разі - це повинно бути джерело позитивних емоцій, формуюче позитивну думку про власників цієї території. 

На сьогоднішній день стихійні сміттєзвалища є великою проблемою та кількість їх щороку зростає.Саме стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Навколишні посадки, балки і ліси обросли несанкціонованими звалищами. Тонни сміття викидаються на узбіччя доріг та лісів. Найбільше лихо для природи — залишені після пікніків пляшки, пакети, одноразовий посуд, які самі по собі можуть розкладатися сторіччями.

         З приходом весняних днів Ротмістрівська обєднана територіальна громада розпочала роботи з благоустрою нашої території.

         Благоустрій  селища залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів. Але на жаль дуже часто наші жителі самовільно та свідомо утворюють стихійні сміттєзвалища на покинутих територіях або насадженнях біля проїжджих частин. 

  Шановні жителі Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади! Запрошуємо усіх долучитись до прибирання території біля власних житлових садиб, аби зробити нашу громаду чистішою та охайнішою.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора