До уваги осіб пільгових категорій, які впродовж опалювального періоду 2019-2020 рр. користувались пільгами по сплаті за ЖКП

Дата: 18.05.2020 11:50

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 373 від 17.04.2019 за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплат пільг на рахунки пільговиків в АТ „Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого рахунка а АТ „Ощадбанк” рахунок відкривається за заявою пільговика до АТ „Ощадбанк”. Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ „Ощадбанк”.

Таким чином, якщо пільговик, який отримував пільги в безготівковій формі, не має  відкритого рахунку в АТ „Ощадбанк” то він повинен самостійно звернутись до банківської установи для відкриття поточного рахунку.

За більш детальними роз’ясненням можете звертатись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за номером телефону (063) 6603109 або уповноважених сільських рад з питань соціального захисту.