ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ, ДІТИ ВІЙНИ ТА ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 08.05.2020 07:15

Від усієї душі вітаємо Вас з Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам ми завдячуємо свободою та мирним небом.

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.

Висловлюємо свою вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення. Низький уклін вам за це! Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров'я, добра й благополуччя.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят п’ять років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюємо слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.

Вітаємо Вас із Днем пам’яті та примирення!

Вітаємо Вас із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З повагою сільський голова В.І Ховайба