Віртуальний Флешмоб «Дякую за перемогу» 1-9 травня

Дата: 05.05.2020 10:33

8 та 9 травня відзначається 75-та річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Давайте усі разом віддамо шану Героям, які ціною власного життя боронили та відстоювали нашу країну. Скажемо всі найтепліші слова вдячності нашим ветеранам-визволителям!

Пропонуємо Вам відзняти відео, де Ви зачитаєте уривок з вірша, прози, виконаєте музичну композицію, які нагадують Вам про трагічні події Другої світової або відео-привітання з нагоди свята.  Відео викласти  з позначкою #Дякуюзаперемогу/РотмістрівськаОТГ/  у соціальних мережах. надіслати у приватні повідомлення завідуючим будинків кільтури ваших населених пунктів!