До опальовального сезону 2020-2021 готові.

Дата: 04.05.2020 15:48

Відразу ж по завершенні одного опалювального сезону розпочинається підготовка до наступного, тож  з  метою здійснення якісної підготовки закладів соціальної сфери Ротмістрівської ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період у громаді розпочалася планова підготовка. На виконання запланованих заходів для трьох закладів освіти придбано твердопаливні котли та для одного закладу планується придбання такого  влітку. У закладах освіти села Куцівки встановлено котли, а в Ковалиській гімназії тривають роботи з будівництва котельні. Станом на 1.04.2020 року для 13 закладів соціальної сфери Ротмістрівської сільської ради придбано та завезено 342 м3 дров на суму 184 680 грн. В закладах облаштовано місця для їх зберігання.